HOME   ZAKUPY   WSPÓŁPRACA Kontakt
REPRODUKCJE   RAMY   OBRAZY   FOTOTAPETY   PRZYPINKI   INNE  
Zapraszamy do sklepu internetowego.

Reprodukcjami określamy dzieła malarstwa klasycznego i współczesnego, grafikę oraz fotografię artystyczną wydane techniką drukarską na papierze. Oferowana przez nas kolekcja reprodukcji zawiera ponad 5.000 różnych wzorów.


Kolekcje zawierające zarówno malarstwo "starych mistrzów" jak i grafikę, fotografię i druki dekoracyjne pochodzą od najlepszych wydawców światowych:
/ WIZARD&GENIUS / RICORDI ARTE / EUROGRAPHICS /
/ PGM / PECHEUR D'IMAGES / ART LINE /
/ ART GROUP / ART IN MOTION / KIS ART /


Magazyn stały obejmuje reprodukcje prezentowane w katalogu WIZARD & GENIUS, oraz reprodukcje z pozostałych katalogów w cześci należącej do wybranej przez nas kolekcji. Pozostałe zaś wzory z tych katalogów sprowadzamy na specjalne zamówienia klientów zachowując miesięczny cykl dostaw.

Katalogi podstawowe (drukowany W&G oraz kompletny katalog na CD) przekazujemy naszym nowym odbiorcom w cenie promocyjnej 30zł netto. W miarę rozwoju współpracy istnieje możliwość rozszerzenia tej promocyjnej oferty o pozostałe katalogi. Cały czas można korzystać z katalogu naszego sklepu internetowego, który zawiera najaktualniejszą i najpełniejszą ofertę.


Postacie handlowe w jakich oferujemy reprodukcje to:
Reprodukcje plano - pakowane płasko lub zrolowane, nadające się bezposrednio do oprawiania w ramy. W tej formie polecamy wyłącznie zakładom ramiarskim lub galeriom zamawiającym dla konkretnego klienta.
Reprodukcje foliowane na tekturze - pakowane pojedyńczo na sztywnych podkładkach z tektury i zabezpieczone folią termokurczliwą. Tak zapakowane reprodukcje pozwalają na ich bezpośrednią prezentacje klientowi bez obawy o zniszczenie lub zabrudzenie.


Rozpoczynającym współpracę odbiorcom proponujemy pomoc w postaci przygotowania pierwszego zamówienia, zapewniając jednocześnie jednorazowe prawo wymiany niesprzedających się wzorów w okresie pierwszych dwóch miesięcy współpracy.

Zamówienia powinny zawierać :
- literowy i cyfrowy symbol reprodukcji
- ilość
- określenie sposób pakowania (plano lub T+F)


Realizujemy zamówienia w terminie od 1 do 7 dni, przekazane fax-em lub pocztą elektroniczna.


Dostawy dokonujemy za pośrednictwem firmy spedycyjnej GLS, Poczty Polskiej lub transportem własnym po dodatkowym uzgodnieniu terminu. Pokrywamy koszty przesyłek kurierskich o wartości powyżej 500 zł, oraz przesyłek pocztowych o wartości powyżej 250 zł Wszystkie pozostałe przesyłki możemy wysłać wyłącznie na koszt odbiorcy.


Wyposażamy naszych odbiorców w meble ekspozycyjne do reprodukcji typu V-rak, lub zajmujące znacznie mniej miejsca ekspozytory do małych reprodukcji w postaci wolnostojącej lub wiszącej . Użyczenie ma charakter nieodpłatny pod warunkiem, iż wystawiane będą w nich wyłącznie reprodukcje dostarczane przez naszą firmę, a odbiorca zapewni pełne ich wykorzystanie.

Nowości w ofercie.